Partners
Vorige

Programma en samenvattingen masterproefverdedigingen
elektromechanica, elektrotechniek en automatisering

Hierbij stellen wij u de samenvattingen voor van de masterproeven opleiding elektromechanica, elektrotechniek en automatisering. Deze samenvattingen stellen u in staat om op een snelle manier kennis te maken met de diverse masterproeven.

Bijna alle masterproeven verliepen in samenwerking met bedrijven. Langs deze weg willen we dan ook onze dank betuigen aan al degenen die instonden voor de begeleiding van één of meerdere masterproeven. Hun inzet om de studenten op een adequate manier te begeleiden is voor ons een teken van de waardering die men aan de dag legt ten aanzien van onze opleidingen.

Samenwerking met de industrie vormt een wederzijdse wisselwerking die leidt tot een win-win operatie. Verschillende bedrijven kennen reeds de weg naar de UGent campus Kortrijk, waar het team klaar staat voor gerichte opleiding, op maat van de klant.

Namens de opleidingen

J. Knockaert & K. Stockman
Opleidingscommissievoorzitters elektromechanica, elektrotechniek en automatisering.

 


Woensdag 24 juni 2015


 

Jurygroep EM 1: lokaal A006

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Gheldof Henry Implementatie van een opvolgingssysteem met voorafgaand onderzoek om het recyclage proces te optimaliseren IVC Openen
09u00 Ramon Dave Remote PLC Monitoring Axians Openen
09u30 Behaeghel Pieter Automatisch systeem voor productregistratie en -opvolging Altachem NV
Openen
10u00 Esprit Lucas Productiemonitoring op basis van OEE Waak Openen
10u30 Deleersnyder Christophe Veilige netwerkarchitectuur voor industriële appliaties UGent, Kortrijk Openen
11u00 Kerckaert Stijn Logging procesparameters via datalogger PLC Phoenix Contact en Proficy Portal Balta Openen
11u30 Deferme Vincent Optimalisatie van het droogproces van sigaren J. Cortès Cigars Openen
12u00 Lesage Wannes Visuele kwaliteitscontrole van sigaren J. Cortès Cigars Openen

 

Jurygroep EM 2: lokaal A004

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Bogaerts Jort De Slachthuissite: ontwerp wijkverwarming met warmtepomp, geothermie en oppervlaktewater Stad Antwerpen Openen
09u00 Vuylsteke Maxime Ombouw en realisatie van een ernergiezuinige ponsmachine LVD Openen
09u30 Vanoutryve Timo ATEX-certificering van draaisluis in stofafzuigingsinstallatie Amotec Openen
10u15 Decock Thomas Procesoptimalisatie van de Rösler wasmachine Fomeco Openen
10u45 Algoedt Michael Net-interactieve PV-installatie met batterijopslag UGent, campus Kortrijk Openen

 

Jurygroep EM 3: lokaal A001

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Walcarius Pieter-Jan Fysische modellering en testbankvalidatie van het hydraulisch circuit van een Citroen DS (deel II) LMS International Openen
09u00 Seynaeve Bruce Ontwerp en realisatie van een schudtafel UGent Openen
09u30 Van De Walle Hannes Het wisselen van toolboxen in het gereedschapsmagazijn op de toolcell LVD Openen
10u00 Cailliau Niels Modelleren en identificeren van een draaiende as UGent, campus Kortrijk Openen
10u30 Minne Sander Ontwerp van een optimaal droogsysteem Almeco Openen
11u00 Roegiers Jochen Machinefouten detecteren aan de hand van trillingsmetingen bij verschillende koppelingen UGent, Kortrijk Openen
11u30 Haemers Michiel
Identificatie en optimalisatie van de hydraulische aansturing van een plooibank LVD Openen

 

Jurygroep EM 4: lokaal A003.2

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Casteele Nick

Automatiseren anti-kleefbewerking bij dakpanmatrijzen Wienerberger Openen
09u00 De Viaene Jasper
Energie-efficiënte sensorloze controle van een BLDC motor
UGent, campus Kortrijk
Openen
09u30 Lemarcq Tiste
Inverter-geïnduceerde lagerstromen
UGent, campus Kortrijk
Openen
10u00 Ghyselen Jonas
Ontwikkeling en validatie van een generiek transmissiemodel
Dana Spicer
Openen
10u30 Van de Populiere Kenny
Invloed van waterabsorptie op de tribologische eigenschappen van polymeerlagers
UGent
Openen
11u00 Vanbecelaere Thijs
Analyse van supercondensatoren in een toepassing voor automatische magazijnen
UGent, campus Kortrijk

Openen
11u30 Martroye Jonas
Trajectcontrole van een robotarm met zes vrijheidsgraden
UGent, campus Kortrijk
Openen