Partners
Vorige

Programma en samenvattingen masterproefverdedigingen
elektromechanica, elektrotechniek en automatisering


Woensdag 22 juni Donderdag 23 juni

Hierbij stellen wij u de samenvattingen voor van de masterproeven opleiding elektromechanica, elektrotechniek en automatisering. Deze samenvattingen stellen u in staat om op een snelle manier kennis te maken met de diverse masterproeven.

Bijna alle masterproeven verliepen in samenwerking met bedrijven. Langs deze weg willen we dan ook onze dank betuigen aan al degenen die instonden voor de begeleiding van één of meerdere masterproeven. Hun inzet om de studenten op een adequate manier te begeleiden is voor ons een teken van de waardering die men aan de dag legt ten aanzien van onze opleidingen.

Samenwerking met de industrie vormt een wederzijdse wisselwerking die leidt tot een win-win operatie. Verschillende bedrijven kennen reeds de weg naar de UGent campus Kortrijk, waar het team klaar staat voor gerichte opleiding, op maat van de klant.

Namens de opleidingen

J. Knockaert & K. Stockman
Opleidingscommissievoorzitters elektromechanica, elektrotechniek en automatisering.

 


Woensdag 22 juni 2016


 

Jurygroep EM 1: lokaal A018

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Coelembier Lenny Digitaliseren van shopfloor orders Altachem NV Openen
09u00 Lowie Jeroen Automatisering van de verspreiding van gewasresten CNH Openen
09u30 Vanden Bussche Niels Upgrade van testtoestel voor lumbar mechanieken in autozetels Pullmaflex Openen
10u00 Umans Tinus Ontwikkeling van een operator tracking systeem via multi-camera beeldanalyse UGent, campus Kortrijk Openen
10u30 Van Der Donckt Jonas Functionele beschrijving van een industriële waslijn Utexbel Openen
11u00 Werkbrouck Jeroen Retrofit van een stansinstallatie Unilin Openen
11u30 Vanderjeugt Klaas Slimmer automatiseren met industriële robots Catael Openen

 

Jurygroep EM 2: lokaal A004

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Bostyn Vincent Ontwerp en praktische samenbouw ventilatortestbank volgens DIN 24163 en ISO 5801 Amotec nv Openen
09u00 Coucke Youri Ontwikkeling van een mobiele proefopstelling voor een lucht/koelmiddel warmtewisselaar Daikin Openen
09u30 Pannecoucke Mathias Meting en analyse van het thermisch comfort van een koelcel Colruyt Openen
10u00 Pozzolo Aaron Simultane Karakterisering van Blootstelling aan Geluid en Laagfrequente Elektromagnetische Velden nabij Transformatoren UGent Openen
10u30 Verschoot Matthias Ontwikkeling en realisatie van een testopstelling voor energetische optimalisatie van droogprocessen Frigro nv Openen
11u00 Soenen Ward Testopstelling supercondensatoren als opslagmedium in automatische magazijnen UGent, campus Kortrijk Openen
11u30 D'haeyere Tom Experimentele bepaling van de efficiëntie van mechanische koppelingen UGent, campus Kortrijk Openen

 

Jurygroep EM 3: lokaal A001

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Foutreyn Kenneth Kwantitatieve vergelijking van motortechnologieën voor motion applicaties UGent, campus Kortrijk Openen
09u00 Vandenbruwaene Nick Geluidsreductie bij een legbordrobot voor pharmaceutische verpakkingen Meditech Openen
09u30 Callens Brecht Automatische radius wissel op messen van afkantpersen LVD Openen
10u00 Heughebaert Tim Energie efficiënte en vloeiende positieregeling van een 6 assige robot UGent, campus Kortrijk Openen
10u30 Devolder Tim Lasthoek controle van een BLDC motor Onsemi Openen
11u00 Bouckaert Laurens Modelleren in Simulink van lager & tandwielverliezen in een transmissie Dana Spicer Openen
11u30 Steyaert Lukas Ontwerp van een vermoeiingstestbank voor het online en offline opvolgen van de structurele eigneschappen van composieten fietsframes UGent Openen

 


Donderdag 23 juni 2016


 

Jurygroep EM 4: lokaal A018

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Vanbeselaere Mathijs Onderzoek en praktische implementatie van TIA Portal Actemium Openen
09u00 Delvincourt Vincent Ontwikkelen van standaardblokken met TwinCAT 3 Nuyttens Automatisatie Openen
09u30 Dewulf Michiel Implementatie van afwikkelsoftware op profileerlijn Sadef Openen
10u00 Vandeputte Filip Vernieuwen PLC-sturing knikpers voor U-liggers Sadef Openen
10u30 Van den Broeke Cedric Retrofit van een plaatbewerkingsmachine Typhoon Openen
11u00 Ketelers Kevin Ontwerp van een virtueel operator training systeem voor manuele assemblage activiteiten UGent, campus Kortrijk Openen
11u30 Schollier Henri Implementatie van motion capture in operator training systemen Sagility Openen

 

Jurygroep EM 5: lokaal A004

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Ghyselinck Dries Meetprocedure om instabiliteit van roterende machines te voorspellen UGent, campus Kortrijk Openen
09u00 Lycke Jochen Upgrade CNC-machine en ontwikkelen post-processor voor Siemens NX PTI Openen
09u30 Depotter Kevin Ontwikkeling testbank voor gereviseerde motoren Mercedes Actros MP4 Braem Openen
10u00 Lowagie Otte Logistieke studie van de zaagafdeling Fomeco Openen
10u30 Dumolein Dries Energetische optimalisatie rookgasafvoer bij dakpannenproductie Wienerberger Openen
11u00 Vandenberghe Joris Ontwikkelen van keuzeprogramma voor lineaire systemen Vansichen Lineairtechniek Openen
11u30 Van Heuverswyn Ruben Het implementeren van een magnetisch lager, hoe kan dat geregeld worden? UGent, campus Kortrijk Openen