Partners
Vorige

Programma en samenvattingen masterproefverdedigingen
elektromechanica, elektrotechniek en automatisering


Woensdag 27 juni  

Hierbij stellen wij u de samenvattingen voor van de masterproeven opleiding elektromechanica, elektrotechniek en automatisering. Deze samenvattingen stellen u in staat om op een snelle manier kennis te maken met de diverse masterproeven.

Bijna alle masterproeven verliepen in samenwerking met bedrijven. Langs deze weg willen we dan ook onze dank betuigen aan al degenen die instonden voor de begeleiding van één of meerdere masterproeven. Hun inzet om de studenten op een adequate manier te begeleiden is voor ons een teken van de waardering die men aan de dag legt ten aanzien van onze opleidingen.

Samenwerking met de industrie vormt een wederzijdse wisselwerking die leidt tot een win-win operatie. Verschillende bedrijven kennen reeds de weg naar de UGent campus Kortrijk, waar het team klaar staat voor gerichte opleiding, op maat van de klant.

Namens de opleidingen

J. Knockaert & K. Stockman
Opleidingscommissievoorzitters elektromechanica, elektrotechniek en automatisering.

 


Woensdag 27 juni 2018


 

Jurygroep EM 1: lokaal A018

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u00 Maertens Matthias Retrofit & upgrade magneetbrug Proferro NV Openen
08u30 Dereeper Bram Ontwerp van een flexibel pick-to-light systeem voor assemblage activiteiten UGent, campus Kortrijk Openen
09u00 David Louis Ombouw en retrofit van een snij- en omwikkelmachine Demapack Openen
09u30 Dupont Christophe Ontwerp en realisatie van een deltarobotcel in een industrie 4.0 omgeving SEW Openen
10u00 Louage Jasper PLC Object Management met studie van TIA Portal Openness Actemium Openen
10u30 Buyze Alexander Retrofit paneelzaag D'Hondt Openen
11u00 De Kuyssche Kevin Haalbaarheidsstudie voor geautomatiseerde assemblage door het inzetten van innovatieve productie- en robotica technologie√ęn Barco Openen
11u30 Van De Ginste Lauren Ontwerp en realisatie van een 'photo booth' opstelling met ge√Įntegreerde cobot voor Xplore 2018 UGent, campus Kortrijk Openen

 

Jurygroep EM 2: lokaal B030

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
10u00 Declerck Oona Ontwerp, realisatie en sturing van een thermisch opslagsysteem gebaseerd op fase veranderend materiaal DLR Openen
10u30 Depoorter Sies Evaluatie van de verstoorde werking van LED verlichting ATS Openen
11u00 Landsheere Mats Valorisatie van de restwarmte van een slachthuis via seizoensopslag en koppeling aan warmtenetwerk Abattoir Openen
11u30 Vercaemst Pepijn Onderzoek naar een duurzamer gebruik van de aandrijflijn in elektrische voertuigen in functie van gebruikersprofielen Addax motors Openen

 

Jurygroep EM 3: lokaal A101

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Deruyter Lucas Adaptieve spuitboom stabilisatie Delvano Openen
09u00 Buysschaert Klaas Studie en ontwerp van een inline installatie voor het uitspoelen van spanen uit buizen Sadef Openen
09u30 Decru Giel Implementatie CNC-sturing in een 3D-houtbewerkingsmachine Wivamac Openen
10u00 De Roo Tom Energetische analyse van hydraulische aanstuur principes voor een duwriem continu variabele transmissie UGent, campus Kortrijk Openen
10u30 Bostyn Mathieu Ontwerp van een stikstof generator: 'N2-Rentbox' Desotec Openen
11u00 De Ceunynck Kenneth Ge√Įntegreerd transportsysteem voor maaibord CNH Openen
11u30 Desmyter Michiel Ge√Įntegreerd transportsysteem voor maaibord CNH Openen

 


 

Jurygroep EM 4: lokaal A004

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
09u00 Vandaele Joran Onafhankelijke doekrolaandrijving met constante doekspanning Picanol Openen
09u30 Vermeulen Daan Traject-analyse van weeframen met behulp van beeldverwerking Picanol Openen
10u00 Baert Joren EC motoren als vervanging voor IEC motoren Almeco Openen
10u30 Caron Stan Calorimetrische rendementsbepaling van vermogenelektronische snelheidsregelingen UGent, campus Kortrijk Openen
11u00 Coeman Matthijs Meting en integratie in productieproces van lasnaadpositie Mondi Openen
11u30 Mylle Louis Minimaliseren en verwijderen van braamvorming bij de ponsbewerking op de automatische grabhandle cel Fomeco Openen