Partners
Vorige

Programma en samenvattingen masterproefverdedigingen
elektromechanica, elektrotechniek en automatisering


Woensdag 26 juni Donderdag 27 juni

Hierbij stellen wij u de samenvattingen voor van de masterproeven opleiding elektromechanica, elektrotechniek en automatisering. Deze samenvattingen stellen u in staat om op een snelle manier kennis te maken met de diverse masterproeven.

Bijna alle masterproeven verliepen in samenwerking met bedrijven. Langs deze weg willen we dan ook onze dank betuigen aan al degenen die instonden voor de begeleiding van één of meerdere masterproeven. Hun inzet om de studenten op een adequate manier te begeleiden is voor ons een teken van de waardering die men aan de dag legt ten aanzien van onze opleidingen.

Samenwerking met de industrie vormt een wederzijdse wisselwerking die leidt tot een win-win operatie. Verschillende bedrijven kennen reeds de weg naar de UGent campus Kortrijk, waar het team klaar staat voor gerichte opleiding, op maat van de klant.

Namens de opleidingen

J. Knockaert & K. Stockman
Opleidingscommissievoorzitters elektromechanica, elektrotechniek en automatisering.

 


Woensdag 26 juni 2019


 

Jurygroep EM 1: lokaal B104

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Vandommele Florian Automatiseren van de IRP kabel assemblage Pullmaflex Openen
09u00 Deconinck Michiel Automatisering van manuele assemblage van regelbare zitcomfortsystemen Pullmaflex Openen
09u30 Van Alboom Axl Smart building app Nuyttens automatisatie Openen
10u00 Van Goubergen Laurens Automatiseren van het staalnameproces bij geperste dakpannen Wienerberger Openen
10u30 De Clerck Manolo Automatiseren van het samenstellen van stalen kaders D'hondt Openen
11u00 Vandennieuwenborg Jeroen Automatische bin picking van fragiele onderdelen Mitsubishi Chemical Advanced Materials Plastics NV Openen

 

Jurygroep EM 2: lokaal B008

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
8u30 Claeys Thibo Slimme laadinfrastuctuur voor vloot van elektrische bedrijfswagens Unilin Openen
9u00 Van den Bulcke Tim Gecombineerde verdienmodellen van een energieopslagsysteem Ugent, campus Kortrijk Openen
9u30 Cognie Sander Analyse energiebeheersysteem Lantmännen Unibake Openen
10u00 Vanysacker Lucas Emulatie van een residenti√ęle energieverbruiker a.d.h.v programmeerbare belasting- en opbrengstprofielen Ugent, campus Kortrijk Openen
10u30 Dejonghe Thomas Predictive maintenance op basis van koelvermogens SKT Openen
11u00 Vinckier Robin Mechanisch ontwerp van een CNC gestuurde variabele matrijs LVD Openen
11u30 Vandermeersch Senne Energieoptimalisatie van elektrische grootverbruikers Ursa Openen

 

Jurygroep EM 3: lokaal B010

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Devos Tore Ontwikkeling van een luchtverdelingssysteem voor roterende pneumatische massage in autozetels Pullmaflex Openen
09u00 Louage Simon Optimalisatie van een persluchtinstallatie Waak Openen
09u30 Nel Jan Ontwerp van een mechanisch koppelingssysteem met drie uitgangen Pullmaflex Openen
10u00 Houthoofd Maarten Machine simulatie op basis van een open source engine Vintecc Openen
10u30 Trachet Jeroen Optimalisatie van een nieuw dynamisch massagesysteem voor autozetels Pullmaflex Openen
11u00 Vanrobaeys Bryan Conceptstudie en uitwerking van een compacte besteksorteermachine HDM studiebureau Openen

 


Donderdag 27 juni 2019


 

Jurygroep EM 4: lokaal B104

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
08u30 Forceville Ruben Voorspellen van de laskwaliteit van MIG robot lassen op basis van artifici√ęle intelligentie Stas Openen
09u00 Blanckaert Robin Preventief en curatief onderhoudsbeheersysteem voor installaties en machines Maes Jonker Openen
09u30 Santens Matthias Studie en ontwerp van de herinplanting van verpakkingslijnen Ursa Openen
10u00 Schaemelhout Egon Fabrieksvisualisatie met 'Scalable Vector Graphics' in .NET Balta Openen
10u30 Ostyn Tim Optimalisatie bottellijn Deleite Openen
11u00 Delbarge Stijn Automatisch uitwerpen van producten met slechte kwaliteit URSA Openen

 

Jurygroep EM 5: lokaal B008

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
9u00 Gaeremynck Emiel-Jan Koelen van dik plaatstaal tijdens het lasersnijden LVD Openen
9u30 Declercq Cédric Conditiebewaking op lasersnijmachines LVD Openen
10u00 Speliers Sieger Studie van het lasproces bij weerstandlassen Vento Openen
10u30 Herpelinck Michiel Ontwerp en numerieke modellering van een testopstelling voor een golfenergieconverter Ugent, campus Kortrijk Openen
11u00 Berteyn Arne Directe en calorimetrische rendementsbepaling van drives Ugent, campus Kortrijk Openen

 

Jurygroep EM 6: lokaal B010

terug naar overzicht
Uur Student Titel masterproef In samenwerking met Samenvatting
09u00 De Bruyne Lawrence Modelleren en valideren van torsietrillingen in de aandrijflijn van een wagen Tremec Openen
09u30 Oyaert Arne Toepassen van Rapid Control Prototyping technieken op een demonstrator Ugent, campus Kortrijk Openen
10u00 Deruyter Jonas Algoritme voor een antislipregeling op een Mol rangeervoertuig MOLCY Openen
10u30 Deturck Axel Geavanceerde druksturing van een luchtweefmachine Picanol Openen
11u00 Descan Martijn Ontwikkeling van een plakband applicator voor een fineerverwerkend proces Decospan Openen